Organizatorzy

PoliItalia 2019:
Jesteśmy grupą osób, które łączy jedna pasja – podróże!
Pochodzimy ze Śląska i większość z nas studiuje, bądź studiowała na Politechnice Śląskiej. Mimo, że wszyscy mamy swoje obowiązki znajdujemy czas by zwiedzać ciekawe zakątki świata, poznawać ludzi i ich kulturę. A autostop jest do tego najlepszą metodą! Każdy z nas przemierzył stopem tysiące kilometrów.
Dlatego zdecydowaliśmy się przejąć organizację PoliRajdu! Chcemy pokazać studentom jak łatwe i przyjemne może być podróżowanie oraz dać im możliwość rozpoczęcia autostopowej przygody.

my

PoliSerbia 2018:
Wszystkich nas łączy jedna pasja - podróże! Poznaliśmy się na wyjazdach autostopowych, między innymi na różnych edycjach PoliRajdu. Na co dzień każdy z nas mieszka w innym mieście, ba! nawet kraju. Niektórzy jeszcze studiują, inni już walczą z dorosłym życiem, pracą i rachunkami. Zdecydowanie nie przeszkadza nam to w nieustannym poznawaniu nowych zakątków świata, kultur i pozytywnych ludzi! W tym roku zdecydowaliśmy się zorganizować Rajd, aby pokazać kolejnemu pokoleniu studentów jak się bawią autostopowicze!
Z tego miejsca pozdrawiamy serdecznie wszystkich poprzednich Organizatorów i naszych przyjaciół ze społeczności Autostopowicze Czyli My! Szerokości!

Ada

Ada Stępień
Swoista weteranka PoliRajdu - jest z nami od pierwszej edycji - PoliBudapesztu! Do dziś z sentymentem wspomina 27 godzin jakie spędziła w drodze na Węgry, co chyba swoją drogą musiało na nią zrobić niesamowite wrażenie, gdyż dziś mieszka właśnie w pięknej stolicy Węgier. Na co dzień wiedzie spokojne życie inżyniera walcząc z niezrozumiałym językiem i wszechobecną papryką.

Łukasz

Łukasz Pełka
Wariat z supermocą porozumiewania się w językach słowiańskich, więc jeśli wpadniecie w płapkę języka serbskiego - już wiecie gdzie się zgłosić. Nieograniczony wulkan energii, mało kto może za nim nadążyć, na szczęście wie jak w pozytywny sposób ulokować ten nakład energii! PoliRajd poznał 3 lata temu i dziś już wie jak odwdzięczyć się za wszystkie przygody, jakie go spotkały.

Rafał

Rafał Garbaczewski
Absolwent budownictwa na Politechnice Śląskiej. Jego chęć zwiedzania świata z roku na rok się zwiększa. Gdy znudziła mu się Europa postanowił stopem dojechać do Iranu. Zawsze pozytywny, pełen energii do działania. Przy jego organizacji Rajd na pewno będzie niezwykły!

Kulka

Kulka
Weteran zlotów autostopowych, barwna postać Stowarzyszenia. Na co dzień pogrywa na bębnach, wieczorami niezastąpiony DJ. Kto był z nami rok temu w Albani wie, że Kulka tworzy niesamowitą atmosferę i wprowadza polnezem w imprezowy nastrój.


Patroni i sponsorzy